İstanbul Yol Haritası - İstanbul Adres Bulma İstanbul Yol Tarifi | İstanbul Raylı Taşıma Sistemi Haritası | Sık Kullananlara Ekle 
İstanbul Yol Haritası, İstanbul İlçe Haritaları, İstanbul Şehir Haritası, Haritada İstanbul Uydu ve Sokak Görüntüleri, İstanbul Semt Haritası, Kent Haritası


Sedef Adası Nerede Nasıl Gidilir, Adres Yol Tarifi Haritası

İstanbul Haritası  » Sedef Adası Haritası

Sedef Adası

Adres: , Adalar
Sedef Adası Adresine Yol Tarifi Almak ve Nasıl Giderim Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Sedef Adası konum olarak nerede bulunduğunu, Sedef Adası haritadaki yerini görmekle birlikte nereye yakın olduğunu görebilir ve bulunduğunuz yerden ( il, ilçe veya mahallenizden ) yol tarifi alabilirsiniz.

Sedef Adası HaritasıOnline Sedef Adası Haritası Kullanımı

Şu an "Sedef Adası Haritası" sayfasındasınız. Sedef Adası haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Sedef Adası Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Sedef Adası haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Sedef Adası Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Sedef Adası Adresine Nasıl Giderim Yol Tarifi Alma, Güzergah Hesaplama Sedef Adası adresine, yol tarifi hesaplamasını kullanarak güzergah önerisini takip ederek nasıl ulaşacağınızı öğrenebilirsiniz. Şu an bulunduğunuz yerden / adresten (yada istediğiniz bir konumdan), yol tarifi alabilmek için, aşağıdaki bölüme bulunduğunuz yeri yazıp, Yol Tarifi Göster butonuna tıklayınız.

Sedef Adası haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Sedef Adası0.00 Km
Aya Yorgi Kilisesi2.12 Km
Eski Rum Yetimhanesi2.14 Km
Aya Nikola Manastırı2.16 Km
Aşıklar Yolu2.25 Km
Hesed Le Avraam Sinagogu2.48 Km
Hamidiye Camii2.53 Km
Lefter Müzesi2.57 Km
Adalar Müzesi Çınar Mevkii Müze Alanı2.62 Km
Aya Dimitri Kilisesi2.68 Km
Büyükada2.78 Km
Adalar İlçe Emniyet Müdürlüğü2.86 Km
Fenerbahçeli Lefter Sokağı2.88 Km
Heybeliada Deniz Lisesi4.60 Km
Heybeliada Sahili4.64 Km
Heybeliada Liman4.77 Km
Aya Nikola Rum Orthodoks Kilisesi4.77 Km
Heybeliada4.88 Km
Heybeliada Sanatoryumu4.96 Km

İstanbuldaki Üniversiteler ve Kampüsleri
İstanbuldaki Önemli Tarihi Müzeler
İstanbul Alışveriş Merkezleri, AVM Rehberi
İstanbuldaki Hastaneler, Devlet ve Özel Hastane Rehberi
Üniversite Yurtları, Özel Öğrenci Yurtları Rehberi
İstanbul Metrobüs Geçiş Durakları